firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy již za 490,- Kč/hod.

Potřebují vaši zaměstnanci rozšířit jazykové znalosti v angličtině, španělštině, francouzštině či v jiném cizím jazyce? Chcete jejich další rozvoj řídit a plánovat? Je to jednodušší, než si možná myslíte! Zjistíme jazykové znalosti a specifické potřeby vašich zaměstnanců, navrhneme možnosti a doporučíme studijní cíle.

Proč si vybrat právě nás?

Naše společnost se výukou angličtiny, španělštiny, francouzštiny, polštiny s dalších cizích jazyků a organizováním jazykových kurzů dlouhodobě zabývá. Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni, kromě standardních nároků na vzdělání a kompetence, je jedním z hlavních faktorů dlouhodobý pobyt a zkušenosti nabyté v zahraničí. S námi získáte nejen zkušené a prověřené lektory, ale také řadu výhod, které vám výuku Vámi zvoleného cizího jazyka velmi zjednodušší:

  • s námi se naučíte více a rychleji
  • jazykovým auditem zařadíme studenty do jednotlivých kategorií
  • společně s vámi vybereme efektivní metody výuky jazyků
  • v průběhu celého studia podáváme pravidelné reporty o jeho průběhu
  • volíme individuální přístup
  • výuka jazyků probíhá přímo u vás nebo v naší učebně na Praze 8
  • každý zákazník je nám partnerem

 

Co je na začátku spolupráce?

Ve spolupráci s Vámi vše do detailu naplánujeme, společně analyzujeme potřeby Vaší společnosti a vybereme vhodná řešení a postupy výuky jazyků jako je například angličtina, španělština, francouzština, polština a další. Následně připravíme cenovou kalkulaci. V další fázi dříve navržená řešení a postupy detailně rozpracujeme a připravíme osnovu výuky na následné období. Po celou dobu s Vámi budeme průběžně komunikovat a to jak ohledně nastavení již dříve zmiňovaných postupupů, tak i z důvodu zajištění organizační a administravní stránky.

Pokud máte zájem o takový typ jazykového kurzu, nebo doplňující dotazy, kontaktujte nás!

 

Aktuální jazykové kurzy

Žádné události

© 2014 aprende.cz All Rights Reserved.